Apie mane

Man visada buvo įdomu, kaip veikia pasaulis, žmogaus protas ir kokia yra gyvenimo prasmė. Siekiau karjeros pokyčių valdymo srityje, dirbau pasaulinėse finansų institucijose ir gilinau žinias įvairiose programų valdymo, strategijos įgyvendinimo ir organizacinio vystymo mokyklose. Tačiau supratau, kad žmonės ir jų motyvacija yra pagrindiniai lemiamieji faktoriai organizacijos sėkmei. Šis suvokimas paskatino mane studijuoti profesinę psichologiją Londono universitete ir atlikti pokyčių ir sprendimų priėmimo procesų psichologijos tyrimus.

Studijuodama geriau suvokiau su darbu susijusio streso, nerimo, socialinių fobijų, panikos priepuolių ir net perdegimo atvejų mastą. Taikydama psichoterapines praktikas ir suteikdama efektyvius įrankius, ėmiau padėti kolegoms susitvarkyti su stresinėmis situacijomis. Netrukus perdegimas ištiko ir mane. Man tai buvo šokas, bet galiausiai tai buvo palaiminimas, nes tai paskatino mane visapusiškai rūpintis savo sveikata. Kelionė savęs pažinimo link išmokė mane, kaip svarbu palaikyti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, todėl persikėliau iš Jungtinės Karalystės atgal į Lietuvą. Svajojau apie mažą namelį miške, gyvenimą darnoje su gamta ir pomidorų auginimą kaip savo sąmoningumo praktiką.

Dabar savo patirtimi naudojuosi padėdama įmonėms ir individualiems asmenims, susiduriantiems su darbe patiriamu stresu, nerimu, savęs pažinimo ir savigalbos technikų trūkumu. Tai paskatino mane įkurti "HypnoHut", kurios misija - kad kiekvienas klientas, įžengęs pro mūsų duris, geriau suprastų save ir savo vidinį pasaulį, įgytų žinių ir įgūdžių, kaip susidoroti su emociniais iššūkiais. Per savo kelionę supratau, kad padėti kitiems įveikti stresą ir nerimą yra mano pašaukimas. Gyvenimiška patirtis mane išmokė, kaip svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, tad dabar šiais klausimais padedu "HypnoHut" klientams.

  Mano išsilavinimas: 

  • Kognityvinės elgesio hipnoterapijos diplomas - Institute of Hypnosis and Hypnotherapy, UK

  • Kognityvinės elgesio terapijos diplomas - Institute of Hypnosis and Hypnotherapy, UK

  • ICC koučingo diplomas - ICC Academy, UK

  • Organizacinės psichologijos bakalauro laipsnis - London City University, UK

Akredituota: