Hipnoterapija

Kognityvinė hipnoterapija - tai terapijos forma, kurioje derinama kognityvinė elgesio terapija, hipnozė ir sąmoningumo technikos, skirtos psichinės sveikatos sutrikimams gydyti, tokiems kaip stresas, nerimas, panikos priepuoliai ir elgesio pokyčiai. Keliuose tyrimuose nustatyta, kad kognityvinė hipnoterapija yra veiksmingesnė nei standartinė terapija. Vienas iš pagrindinių kognityvinės hipnoterapijos bruožų yra tai, kad klientas kontroliuoja ir suvokia visą seansą, taip pabrėžiant saugumą. Apskritai kognityvinė hipnoterapija yra daug žadantis terapinis metodas, kuriuo galima veiksmingai gydyti įvairius psichikos sveikatos sutrikimus.

Efektyvus Kelias į Psichologinę Gerovę

Kas yra Hipnoterapija?

Hipnoterapija - tai psichoterapijos forma, kurios metu klientas pasiekia hipnogoginę būseną. Ši būsena leidžia lengviau kurti naujas minčių, jausmų ir veiksmų schemas bei keisti iracionalų elgesį. Derinant kognityvinę elgesio terapiją su hipnoze ir sąmoningumo technikomis, hipnoterapeutai padeda klientams geriau pažinti savo nerimo ir streso vidines priežastis bei išmokti susitvarkyti su kasdieniais iššūkiais.

Hipnoterapijos Privalumai

HypnoHut patyrę hipnoterapeutai hipnozės metu ieško streso, nerimo ir panikos epizodų šaltinių, moko žmones naujų mąstymo įgūdžių ir veda juos teigiamų elgesio pokyčių link. Jei reikia, klientai gali būti nukreipiami reikiamiems tyrimams arba konsultacijai pas psichiatrą. HypnoHut garantuoja anonimiškumą ir privatumą, todėl visi klientai jaučiasi saugūs. Hipnoterapija atliekama online, bet kurioje klientui patogioje vietoje.

Hipnoterapijos Poveikis ir Tyrimai

Hipnoterapija yra priskiriama alternatyviai medicinai. Tyrimų metu nustatyta, kad hipnoterapija gali būti veiksmingesnė nerimo sutrikimų valdymo priemonė nei standartinė terapija. Tarptautinė praktika taikyti hipnoterapiją poliklinikose, gimdymo namuose ar vėžio centruose pagaliau ateina ir į Lietuvą. Vis daugiau žmonių yra linkę išbandyti hipnozę ir išspręsti ilgai kankinančius psichologinius negalavimus.

Hipnoterapijos Sesijos Eiga

Hipnoterapijos metu žmonės atsiriboja nuo kritiško ir analitinio mąstymo. Jie jaučiasi tarsi miegodami, tačiau išlieka budrūs, turi padidėjusią dėmesio koncentraciją, yra budrūs ir imlūs savitaigai, lengvai keičia iracionalius įsitikinimus ir gali bet kada nutraukti terapiją. Hipnozės metu lengviau rasti nerimo sutrikimų priežastį ir nuosekliai keliauti teigiamų pokyčių keliu.

Hipnoterapijos Kryptys:

Klinikinė Hipnoterapija

Psichoterapijoje plačiai naudojama ir moksliškai įrodyta kognityvinė elgesio terapija hipnozės metu padeda išsiaiškinti, kaip klientas jaučia, supranta ir vertina įvykius. Tai turi tiesioginę įtaką jo fiziologinėms reakcijoms, emocijoms ir veiksmams. Šis hipnoterapijos būdas sprendžia dabarties sunkumus ir programuoja ateities įpročių pokytį.

Regresinė Terapija

Regresija paremta terapija nukelia klientus atgal į praeitį. Dažnai vaikystėje patirti iššūkiai ir skaudūs įvykiai nesąmoningai padiktuoja ateities veiksmus ir nuostatas. Šio metodo dėka galima lengvai nukeliauti į nesąmoningą būseną, atrasti neišspręstas vaikystės problemas, paleisti nuoskaudas ir keisti įsitikinimus.

Sielų Kelionės

Sielų kelionės – tai gili savęs pažinimo ir įgalinimo kelionė. Ji nagrinėja buvusių gyvenimų patirtis bei gyvenimo tarp gyvenimų tarpsnį. Tai padeda pažinti savo sielos draugus, atrasti su jais ryšį, identifikuoti savo talentus ir sutelkti juos realizuojant savo misiją šioje žemėje.

Hipnoterapijos Sesijos Struktūra

Pirmą kartą apsilankius HypnoHut atliekama konsultacinė terapija, kurios metu identifikuojamos norimos spręsti problemos. Vėliau pagal individualius kliento poreikius nustatomas reikiamas hipnozių kiekis, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 5 terapijų ar daugiau. Vienos hipnozės trukmė yra 50 minučių.

Dažniausiai Sprendžiamos Problemos

  • Stresas, nerimas, perdegimas ir sunkumai darbe ;

  • Socialinės fobijos ir panikos epizodai ;

  • Depresija, nemiga arba per didelis mieguistumas ;

  • Valgymo sutrikimai, mikčiojimas ir kiti fiziniai negalavimai ;

  • Dirgliosios žarnos sindromas, migrena ir kitos psichosomatinės ligos ;

  • Pasitikėjimo savimi trūkumas, nemeilė sau ;

  • Sudėtingi tarpusavio santykiai ;

  • Priklausomybės ;

  • Vaikų psichologija .

Išvada

HypnoHut hipnoterapija yra holistinė terapijos forma, derinanti hipnozę su kognityvine elgesio terapija. Ji padeda ne tik išsiaiškinti fizinių ir psichologinių negalavimų šaltinį, bet ir efektyviai gerinti gyvenimo kokybę, susigrąžinant harmoniją ir emocinį balansą. Nors hipnoterapija reikalauja laiko ir nuoseklumo, teigiamus pokyčius galima pasiekti nuosekliai, žingsnelis po žingsnelio.