Klinikinė Hipnoterapija
Efektyvus Psichologinių Problemų Sprendimas
Kas yra Klinikinė Hipnoterapija?
Klinikinė hipnoterapija nuo kitų hipnoterapijos formų skiriasi tuo, kad joje nėra patiriama gili transo būsena, tačiau pasiekiamas padidintos įtaigos laukas, kuriame lengvai vyksta transformacijos. Sesijų metu hipnozė derinama su tradicine psichoterapijos pokalbių sesija, taip pat pasitelkiami koučingo ir sąmoningumo skatinimo metodai. Dėl šios priežasties hipnoterapija glaudžiai bendradarbiauja su psichologais, kurie nusprendžia į terapinį gydymą įtraukti ir hipnoterapiją. Tyrimai rodo, kad net 85% visų respondentų lengvai priima klinikinę hipnoterapiją, todėl šis metodas yra prieinamas ir efektyviai pritaikomas beveik visiems.
Klinikinės Hipnoterapijos Terapeutas
HypnoHut klinikinės hipnoterapijos specialistai turi aukštą kvalifikaciją ir plačią patirtį šioje srityje. Jie baigė Kognityvinės elgesio hipnoterapijos ir Organizacinės psichologijos bakalauro studijas, turi ICC koučingo diplomą ir Neįprastosios psichologijos sertifikatą, leidžiantį dirbti su žmonėmis, turinčiais psichiatrines diagnozes. Visa tai buvo įgyta Jungtinėje Karalystėje. Sertifikuoti psichologai, psichoterapeutai ir hipnoterapeutai gali dirbti psichologinį darbą medicinos įstaigose ir individualiai. Tai rodo, kad HypnoHut vedama hipnoterapija yra saugi, patikima ir naudinga asmens fizinei bei psichologinei sveikatai.
Klinikinės Hipnoterapijos Nauda
Dalyvaujant klinikinėje hipnoterapijoje žmonės mokosi naujų įgūdžių, kaip elgtis su atsiradusiais nerimo, depresijos, perdegimo, migrenos, nepaaiškinamo elgesio ir jausmų simptomais. Po sesijų ciklo asmenys geba juos atpažinti, įsiklausyti į savo vidinį kritiką, atsisakyti įsisenėjusios elgesio ir nepagrįstai neigiamų emocijų programos bei jas pakeisti naujomis sistemomis.
Klinikinės Hipnoterapijos Eiga
Standartinį klinikinės hipnoterapijos ciklą sudaro 6-7 hipnozės bei psichoterapijos susitikimai, kurie telpa į 12-20 sesijų. Viena klinikinė terapija trunka 50 minučių. Pirmose 3-4 sesijose žmonės mokosi kasdienių praktikų, kurios lavina atsipalaidavimo ir savistabos įgūdį bei gebėjimą patirti hipnogoginę būseną. Vėliau psichoterapijos metu išsigryninama probleminė sritis ir ji analizuojama. Iš pateiktos informacijos, išsakytų žodžių ir frazių sudaromos individualios hipnozės, kurios primena įprastą pokalbį su savo vidiniu kritiku.
Pasirinkus tinkamiausią meditacijos būdą, 5-6 hipnozės sesijose vyksta pokyčio terapijos. Jose atrakinami iracionalūs įsitikinimai, kuriamos naujos elgesio ir emocijų schemos, kurios padeda išsivaduoti iš vidinio kritiko gniaužtų ir pradėti gyventi sąmoningų pasirinkimų kupiną gyvenimą.
Svarbu pabrėžti, kad klinikinės hipnoterapijos sesijų ciklas yra individualus ir derinamas prie kiekvieno poreikių.